Cvičení doma ti může plně nahradit cvičení ve fitness centru

Nebýt zavřených fitness center, ani bych tenhle článek nenapsal. MK online fitness totiž v žádném případě není konkurence pro fitness centra. Je to příležitost pro lidi, kteří se do fitness centra nedostanou nebo se tam nedostanou, tak často jak by chtěli.

V dnešní době čím dál tím více slyším, že cvičení doma nemůže fitko nahradit.

MŮŽE!!!

Nedávno jsem při procházce v Malé Úpě potkal jednu slečnu, která ke mně chodí cvičit na TRX, když jsou zrovna otevřená. Říkala, že je to teď na prd, když jsou zavřená fitness centra. Odvětil jsem ji, že cvičím doma.

„No jo, když doma to není ono.“

Jak není ono? Co ti doma chybí, co máš ve fitku? Co bys chtěla jinak? Co tím myslíš, že to není ono? To už jsem se nedozvěděl, tak jdu tipovat.

  • Chybí ti činky? Nepotřebuješ.
  • Chybí ti hudba? Pusť si doma ke cvičení, co budeš chtít.
  • Chybí ti parťaci? Pozvi kamarády či kamarádky a cvičte spolu doma.

Já bych řekl, že ti chybí atmosféra a prostředí. Určité činnosti mají v životě své pevně dané místo. V práci se pracuje, v obchodě nakupuje, venku se hraje a doma se užívá rodinná atmosféra a pohoda. Cvičení sem prostě nepatří. Řešíš také ten samý problém? Jsem doma, tak přeci nebudu cvičit. Doma se věnuju rodině, relaxuju u televize, vařím, pracuju u počítače, piju odpolední pohodovou kávičku, tak přeci nebudu doma cvičit. Máš také v hlavně tenhle blok, kvůli kterému necvičíš?

Když chceš, místo najdeš. Cvičil jsem i na prostoru 2×1 metr a taky jsem si poradil. Nevíš jaké cviky? V MK online fitness jich najdeš stovky. Ale upřímně všechny cviky a tréninkové plány ti jsou úplně na nic, když nebudeš cvičit pravidelně. Jak na to, ti ukáže tenhle kurz.

K získání postavy jakou chceš, nepotřebuješ mít nabušená fitness centra, potřebuješ přesvědčit sebe sama, že to co děláš, má smysl a bude to mít výsledky. Už stovky a tisíce lidí našlo způsob jak cvičit doma a je jich čím dál tím více. Sleduj tyto stránky a každý týden najdeš jeden článek s rady a tipy na cvičení doma pouze s vahou vlastního těla. Sleduj FB kanál a několikrát do týdne najdeš tip na cvik ve formě videa nebo fotky.

Chceš-li opravdu začít cvičit doma, jsi na správné adrese. Začni zde.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů