K čemu je jídelníček

K úpravě váhy.

Jednoduchá matematika říká, že pokud více přijmeš, než vydáš, tak přibýváš na váze a pokud více vydáš, než přijmeš, tak ubíráš na váze.

Je spousta lidí, kterým se podařilo zhubnout jenom díky úpravě jídelníčku (bez cvičení), ale já to příliš nedoporučuju. Přicházíš totiž o tu nejlepší zbraň, kterou máš v boji s přebytečným tukem. Sval.

Čím více svalů máš, tím rychlejší máš metabolismus a tím více spálíš kalorií i v klidu (plus spálíš i nějaké ty kalorie během samotného cvičení).

Pokud budeš „jenom“ cvičit a nestarat se o to co jíš, získáš lepší stavbu těla, budeš se lépe pohybovat, podpoříš dobrou náladu, zaženeš negativní věci ve svém životě. Přiměřený pohyb je také dobrý na prevenci depresí, úzkostí či nervového vypětí, naučí tě trpělivosti a získáš sebevědomí.

Bez naučení se dietních základů nebude kvalitní svalová hmota přes vrstvu tuku vidět.

Každý by měl dělat to, co umí nejlépe a sestavení přesného jídelníčku je práce nutričních specialistů. Protože, já se pořád (a rád) považuji za trenéra, tak já ti nebudu jídelníček vymýšlet.

Naštěstí mám pro tebe řešení.

Pomocí aplikace vyvinuté předními nutričními specialisty ve spolupráci s fitness kouči ti pošlu jídelníček na týden přímo pro tebe. Na základě zadaných údajů, dostaneš jídelníček, který je vystaven na počet kalorií, které právě ty potřebuješ. Navíc dostaneš přístup do aplikace, kde si můžeš nahradit jídla, která nechceš, jídly, která máš raději. Tento jídelníček můžeš vyzkoušet na týden zcela zdarma.

ALE POZOR!!!!

Formulář pro vyplnění zkušebního jídelníčku najdeš uvnitř MK online fitness, takže je přístupný pouze pro registrované uživatele.

Proč?

Dokonalá postava není středobod vesmíru. Mnohem důležitější je psychická pohoda, pocit spokojenosti, sebevědomí, důvěra v sebe sama, pohyblivost, vytrvalost nebo správné držení a koordinace těla. Tyto vlastnosti nezískáš striktním dodržováním jídelníčku, ale především kvalitním posilovacím tréninkem. Proto nabízím jídelníček jako doplněk k tréninkovému programu.

Chceš si vyzkoušet jídelníček na týden zdarma?

Zaregistruj se do MK online fitness, přihlas se do členské sekce, potom navštiv sekci jídelníček a vyplň formulář pro zkušební jídelníček zadarmo.

Těším se na tebe.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů