Narodila se mi dcera

Narodila se mi dcera.

Nepíšu to proto, abych se vytahoval, ale abych ti ukázal jeden z dalších přínosů MK online fitness.

Jeden kamarád mi říkal, že se půl roku po narození dcery nedostal do fitka. A pěkně z toho zfotrovatěl.

Chápu, že když se muž stará o dítě společně se ženou, je docela těžké najít si čas na to odejít z bytu a jít do fitness. Což o to, čas by se asi i našel.  Pokud se bavíme vyloženě o šestinedělí, tak dítě de facto, spí, jí, kadí a občas brečí. Pak je tu asi morální stránka věci, že nenechám plačící dítě doma samotné se ženou a nepůjdu cvičit. A pokud náhodou spí spokojené dítě a žena, stejně ta návštěva fitka není ono, protože rychle spěcháš zpátky, kdyby „něco potřebovali.“ Myšlenky máš úplně jinde a z tréninku není nic.

Dneska v noci jsme se vyspali, takže energie mám dost. Žena a dcera v 17 hodin ulehly do pelechu a já měl chuť cvičit. Do fitka, ani ven nepůjdu, protože chci být nablízku, když mě budou potřebovat, tak jsem cvičil doma. Dneska byly na řadě tahové cviky. Takže přítahy na balkoně o zábradlí, přítahy pod stolem na horní část zad, bicepsové zdvihy s ručníkem a rozpažování v předklonu na zadní deltové svaly. Horní záda, spodní záda, bicepsy a zadní ramena. Krásný plnohodnotný trénink. Trénink jsem odcvičil za 40 minut, stihl jsem strečink, protein i sprchu a holky pořád spí. 🙂

Pokud umíš cvičit s vahou vlastního těla, přináší ti to spoustu výhod a možností jak a kde cvičit. V MK online fitness najdeš návody, videa i tréninkové plány.

Tak přeji všem nastávajícím i současným otcům aby nezfotrovatěli a užili si trénink doma.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů