MK online fitness klub

Metoda rychlých výsledků pro lepší život

Stěžuješ si na nadváhu a máš nedostatek energie?

Chceš se zbavit pneumatiky okolo pasu?

Nemůžeš kvůli zdraví dělat věci, které chceš?

Trápí tě častá deprese?

Cítíš úzkost?

Jsi neustále nervózní?

Nedokážeš se uvolnit a relaxovat?

Nudíš se?

Chceš být trpělivější?

Chceš mít více času jenom pro sebe?

Odpověděl sis alespoň jednou ANO?

PRÁVĚ TEĎ JE TEN NEJLEPŠÍ ČAS TO ZMĚNIT

Já ti ukážu, jak být sám sobě pánem.

Co získáš?

 • V online členské sekci ve více než 100 videí získáš návod k tomu, jak udělat ze svého těla dokonale fungující stroj, který ti bude sloužit 24/7 a získáš tak život bez omezení.
 • Objevíš nejefektivnější způsob posilování, díky kterému se cvičení stane běžnou součástí tvého života, a začneš dosahovat maximálních výsledků s minimálním úsilím.
 • Doporučené tréninkové plány 4 úrovní, před vstupem do každé další úrovně dostaneš test, který ověří tvé dovednosti pro vstup do vyšší úrovně.
 • Obdržíš přístup do komunity MK online fitness, kde tě čeká podpora a dlouhodobá motivace ke každodenním krokům vpřed.
Cvik zvedání nohou

 

 

 

Podívej se na video jak to vypadá uvnitř MK online fitness klubu

Nebudeš na to sám

 • Každý týden se ti zveřejní nový obsah. Nové tréninky, nová motivace, nové plány, aby ti tvé tělo sloužilo, jak má.
 • MK online fitness klub je navržen tak, že na jednom místě najdeš kompletního průvodce pro dlouhodobě udržitelné zdravé a funkční tělo.
 • Nebudeš na to sám. Kdykoliv se zasekneš, neváhej mi napsat, nebo probrat svou překážku s ostatními nadšenci MK online fitness.
4 úrovně tréninku
0
tréninkové úrovně
0
tréninkových plánů
0
a více
spokojených klientů

Získáš navíc další bonusy

ukázka Bulharského dřepu
 • Se stavbou zdravého, funkčního a hezkého těla ti pomůžou nástroje, které budou automaticky dohlížet na dodržování stanoveného plánu.
 • Jeden z nejdůležitější nástrojů je automatická tvorba jídelníčku BenFit coach. BenFit coach je software program, který na základě aktuálního tělesného tuku, denní aktivity a stanoveného cíle určí jídelníček sestavený odborníky přesně na míru. Tento jídelníček je pouze pro členy klubu. A získáš na něj 50% slevu.

Máš funkční a zdravé tělo

Máme funkční a zdravé tělo. Nemusíme dětem říkat, že dneska nejdeme na hřiště, protože nás bolí záda. Nemusíme říkat kamarádům, že na koupaliště nejdeme, protože se stydíme za své tělo. Využíváme tělo, jaké máme k tomu, abychom vytvářeli funkční, zdravé a hezké tělo.

Být přínosem pro sebe sama a být lepším společníkem pro druhé – to nám dává smysl. Naší největší zbraní jsme my sami. Nejsme obětí nefunkčních a izolovaných tréninků na strojích, tvoříme si vlastní posilovnu. Oceán inspirace, moře vůle a jezero odhodlání – to jsou naše nástroje k osobní svobodě.

"Mít funkční tělo znamená, žít kvalitnější život."

K Mirkovi na tréninky chodím už pěknou dobu, tréninky jsou intenzivní, rozmanité a v mezičase se zbytečně nemluví. Tak se podle mě pozná dobře vedená lekce. Cvičení na střed těla se dost hodí do života a bude vás bavit.
Veronika P.
V Hradci Králové jsem vyzkoušel několik kurzů TRX a cvičení s Mirkem je pro mě volba č.1. Mirek se drží motta: "Tvůj trénink, tvoje obtížnost", takže intenzitu cvičení si volíte sami, dle vašeho aktuálního rozpoložení. Na jeho lekcích protáhnete a posílíte celé tělo, od hlavy až k patě. Za mne doporučení: Určitě vyzkoušejte jeho tréninky, uvidíte sami 🙂
Tomáš H.
TRX je skvělé cvičení, pomohlo mi s posílením zad a středu těla, a nedám na ně dopustit. Míra je supr trenér se spoustou energie, který ví co dělá a vhodně člověka podpoří. Cvičí na nadupanou hudbu, obměňuje náplň lekcí a hodina je vždycky dynamická a zábavná. Na lekce jsem se vždy těšila a odcházela ukázkově unavená
Nicol P.
šťastný fitness
 • Probuď v sobě skrytou touhu po lepším životě
 • Životním překážkám začni čelit s větší fyzickou, duševní i mentální silou a využívej energii ze cvičení pro zahnání negativních věcí.
 • Už žádná deprese, úzkost, nervozita, napětí, nuda a netrpělivost.
 • TEĎ UŽ JSI SVÝM VLASTNÍM PÁNEM

Vyber si variantu

Měsíční platba ročního členství
1 290 Kč
Měsíčně