Tréninkové metody, které fungují po staletí

posilovna 70.let Arnold Schwarzenegger

Po osmi letech cvičení ve fitku už mě to přestalo bavit. Něco mi tomu chybělo. Začal jsem se ptát sám sebe, jak v běžném životě využiji cviky, které dělám ve fitku. Jak prakticky využiji bicepsové zdvihy na lavičce?

Nebo jak využiji výpony na lýtka vsedě. Měl jsem pocit, že v lidském těle je mnohem větší svalový potenciál. I když jsem toho o anatomii ještě moc nevěděl, byl jsem si jistý, že tím, že si sednu na lavici a něco zvedám, nebo si sednu k tomu, abych posiloval nohy, nezapojuji vše, co bych zapojovat mohl.

Posilovací cvičení by se mělo co nejvíce podobat pohybu, který děláme v reálném světě. V reálném světě nesedíme, když potřebujeme něco těžkého zvednout.

TRX PlankObjevil jsem TRX, což považuji za krásný doplněk k čemukoliv. Zjistil jsem, že cvičení na strojích mi nedalo téměř nic z toho, co jsem mohl použít na TRX. TRX závěsný systém je pomůcka pro cvičení s vahou vlastního těla. A ve cvičení s vahou vlastního těla vidím největší přínos pro tebe.

Není to zkratka ke štěstí, ani revoluční novinka. Cvičení s vahou vlastního těla vrátí fitness tam, kam patří. Vrátí ho tam, kde děti lezli po stromech, naši dědové pracovali na polích a ženy v domácnosti pracovali rukama bez vymožeností moderní doby. MK online fitness není zbrusu nový program, který nabude na oblíbenosti a pak zase rychle odejde. Není to narychlo vymyšlený program nebo náhodný sled cviků. Je to dlouhodobě promyšlený koncept cvičení, který používali i vojáci v americké armádě.Děti cvičí a lezou na stromě

Cviky jsem nevymyslel.

Proč vymýšlet jak si rozsvítit v pokoji, když to za nás udělal Edison? Cviky jsem se inspiroval od školitele americké armády, tréninkové plány vám dokážu jako fitness trenér sestavit a jídelníček na míru mohu zprostředkovat od nutričních specialistů. Teď už máte vše pod jednou střechou.

Neptej se babičky jak investovat na burze a realitního makléře, jak udělat bábovku.

Inspiruj se těmi nejlepšími kapacitami v oboru.

Nejedná se o revoluční novinku, ale o tréninkové metody, které fungují lidem po staletí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů